O festiwalu

Takiego festiwalu w Polsce jeszcze nie było

Cavatina Guitar Festival to kilkudniowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników gitary nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. 50 artystów, 30 koncertów, 3 sceny, w tym zarówno uznane gwiazdy, jak i wschodzące talenty, tworzą program pełen różnorodności - od indie i songwriterów, poprzez jazz, blues, soul, aż po muzykę pop i rock.

Wyjątkowy lineup festiwalu

Wśród zapowiedzianych artystów, którzy uświetnią festiwal, znajdują się zarówno znane osobistości międzynarodowej sceny muzycznej, jak i cenione gwiazdy polskiej muzyki. Wśród nich wymienić można takie nazwiska jak FINK, Miles Kane, Marcin Patrzałek, Kinga Głyk, ZALEWSKI, a także John J Preslay, Blanco White, Roo Panes, Matteo Mancuso, Jakub Żytecki, Tomek Ziętek, MATECKI czy Skubas. Ta niezwykła mieszanka międzynarodowych talentów podkreśla unikatowy, międzynarodowy charakter festiwalu.

Odkryj Cavatina Hall

Położona w malowniczej stolicy Podbeskidzia, Bielsku-Białej, Cavatina Hall, znana z niepowtarzalnej sali koncertowej, nowoczesnej architektury i wyjątkowej akustyki. Cavatina Hall jest symbolem wolności. Symbolem wiary, że wszystko jest możliwe. Symbolem niezależności od szkół, akademii, polityki i instytucji. Nie określa i nie definiuje muzyki. Pozostawia to ocenie i wyborze słuchaczy. Wraca do źródeł największej jej siły, jaką są dźwięki i uczucia, dostępne dla wszystkich.

Spędź czas w Beskidach 

Bielsko-Biała, położone w sercu malowniczych Beskidów z bogatą historią i kulturalnym dziedzictwem, jest miastem, które tętni artystycznym życiem. Miasto ma głębokie tradycje kulturalne, a jego znacząca rola w promowaniu sztuki jest widoczna na każdym kroku. Bielsko-Biała jest znane z licznych artystycznych inicjatyw, obejmujących różne formy ekspresji - od sztuki wizualnej i teatru, po fotografię. Te różnorodne formy sztuki w Bielsku-Białej nie tylko odzwierciedlają bogatą historię i tradycję miasta, ale także tworzą dynamiczne środowisko, w którym artyści i twórcy mogą się rozwijać i eksperymentować. W mieście regularnie odbywają się festiwale, wystawy i inne wydarzenia kulturalne, przyciągając zarówno lokalnych mieszkańców, jak i turystów z całego świata, co dodatkowo podkreśla jego status jako ważnego ośrodka kultury i sztuki w regionie.


Kontakt

Fundacja Fiducia

Ul. Dworkowa 2
43-300, Bielsko-Biała,
NIP: 679 319 32 89
REGON: 385 030 729
KRS: 00 0081 7648

Kontakt

Dział Sprzedaży
info@cavatinaguitarfestival.com, kasy@cavatinahall.pl
+48 790 551 588, +48 533 881 935

Cavatina Guitar Festival
15-19 Maja 2024
Bielsko-Biała, Polska

ORGANIZATOR

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

WSPÓŁORGANIZATOR

PATRON HONOROWY

WSPÓŁORGANIZATOR GUITAR CITY

PATRON MEDIALNY