KATHIA

Kathia to producentka, kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i wokalistka.  Ubiegłoroczna debiutantka świetnie poradziła sobie na festiwalach Next Fest Festival i Great September, gdzie wypełniła sale po brzegi i została świetnie przyjęta przez publiczność. Świadczy o tym również odbiór singla "lekka jak powietrze" na Spotify, który przekroczył 1 milion odsłuchań. Ponadto Kasia była listopadową ambasadorką akcji EQUAL w Spotify, a jej twarz pojawiła się się na nowojorskim Time Square. Kathia pojawiła się również w grudniowym magazynie Glamour oraz styczniowo-lutowy numerze Vogue, gdzie w ciepłych słowach podkreślany jest jej debiut i dokonania muzyczne.

W listopadzie ubiegłego roku ukazał się debiutancki album Kathii "Przestrzeń". Krążek Kathii, tym razem całkowicie po polsku, charakteryzuje głęboka emocjonalność i dojrzałość, zarówno muzyczna jak i tekstowa. Artystka z niewiarygodną lekkością łączy zmysłowość i subtelność z duszną i ciężką atmosferą. A wszystko to okraszone jest jej niezwykle głębokim głosem. Kathia bezbłędnie łączy ciepłe emocjonalne brzmienie pianina z elementami elektroniki. 

Artystka zagrała około 200 koncertów, w tym na takich festiwalach jak Jarocin Festiwal, Soundrive Festiwal. Jej występy zostały świetnie odebrane przez widzów Next Fest Festival, Męskiego Grania, czy Great September, a na Festiwalu Fama artystka otrzymała Nagrodę Główną - TRYTON.

Rok 2024 Kathia rozpoczęła od otrzymania nagrody Odkrycia 2023 w kategorii muzyka na tegorocznej gali Bestsellerów Empiku oraz nominacji do tegorocznych Fryderyków za Fonograficzny Debiut Roku.

KATHIA

Koncert KATHIA

16-05-24, godz: 22:30

Guitar City

Producentka, autorka tekstów, kompozytorka, wokalistka i multiinstrumentalistka. Niewiarygodne połączenie lekkości, zmysłowość z duszną i ciężką atmos...
Artyści

Światowej klasy muzycy

Kontakt

Fundacja Fiducia

Ul. Dworkowa 2
43-300, Bielsko-Biała,
NIP: 679 319 32 89
REGON: 385 030 729
KRS: 00 0081 7648

Kontakt

Dział Sprzedaży
info@cavatinaguitarfestival.com, kasy@cavatinahall.pl
+48 790 551 588, +48 533 881 935

Cavatina Guitar Festival
15-19 Maja 2024
Bielsko-Biała, Polska

ORGANIZATOR

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

WSPÓŁORGANIZATOR

PATRON HONOROWY

WSPÓŁORGANIZATOR GUITAR CITY

PATRON MEDIALNY