TOMEK ZIĘTEK

Tomek Ziętek - jeden z najbardziej uznanych polskich aktorów, a także wokalista, tekściarz, kompozytor i producent - wraz z początkiem sierpnia wydał swój pierwszy debiutancki singiel „Your Kiss” i tym samym zapowiedział album, który od dziś można znaleźć we wszystkich serwisach streamingowych oraz sklepach muzycznych. 

Na płycie „Some Old Songs” znalazło się 11 kompozycji utrzymanych w klimacie singer-songwriter i inspirowanych klasycznymi gitarowymi brzmieniami. Wśród nich są też inne świetnie przyjęte single artysty: „C’mon” oraz „Some Old Gum”. Część z tych utworów czekała na swoją premierę w szufladzie Tomka przez kilka lat.

Projekt graficzny albumu jest o tyle wyjątkowy, że został zaprojektowany przez samego Tomka. Na okładce pojawia się zdjęcie Zuzy Krajewskiej, a wewnątrz książeczki fotografie samego Tomka i jego bliskich Delfiny Zdanowicz, Karoliny Markiewicz-Bielan, Maćka Lachowicza oraz Łukasza Jaśniaka. Wszystkie teksty zostały ręcznie napisane przez artystę. 

Do sieci i do sprzedaży fizycznej właśnie trafił debiutancki solowy album Tomka Ziętka zatytułowany „Some Old Songs”. Płytę do tej pory promowały trzy świetnie przyjęte single: „Your Kiss”, „C’mon” oraz „Some Old Gum”, a dziś wraz z premierą całego materiału na oficjalnym kanale Youtube artysty ukazało się 11 visualiserów ilustrujących wszystkie utwory z albumu.

TOMEK ZIĘTEK

Koncert TOMEK ZIĘTEK

18-05-24, godz: 16:00

Scena główna

Tomek Ziętek ma w Polsce wielu fanów. Większość osób kojarzy go jednak przede wszystkim z karierą aktora. Tylko najbardziej zagorzali fani wiedzą, że ...
Artyści

Światowej klasy muzycy

Kontakt

Fundacja Fiducia

Ul. Dworkowa 2
43-300, Bielsko-Biała,
NIP: 679 319 32 89
REGON: 385 030 729
KRS: 00 0081 7648

Kontakt

Dział Sprzedaży
info@cavatinaguitarfestival.com, kasy@cavatinahall.pl
+48 790 551 588, +48 533 881 935

Cavatina Guitar Festival
15-19 Maja 2024
Bielsko-Biała, Polska

ORGANIZATOR

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

WSPÓŁORGANIZATOR

PATRON HONOROWY

WSPÓŁORGANIZATOR GUITAR CITY

PATRON MEDIALNY