OYSTERBOY

Oysterboy to solowy projekt muzyczny Piotra Kołodyńskiego. Oysterboy inspirowany jest muzyką indiepop/dreampop/shoegaze i lo-fi. Jest to projekt w 100% DIY. Polskie teksty, melodyjny oryginalny wokal oraz ocean gitar i syntezatorów. Oysterboy romansuje z niszą muzyczną, która rośnie w siłę na zachodzie (bedroom lofi indie). Brzmienie to przeplata z chwytającymi za serce melodiami, które mogłyby wyśpiewywać festiwalowe tłumy. 

Energia uderza ze sceny w undergroundowym, londyńskim stylu. Muzyka na żywo odkrywa kolejne oblicze Oysterboya. Koncert to kwintesencja płyty, jej dopełnienie i wizualizacja. Zespół w nieugrzeczniony sposób robi autentyczne, spontaniczne, nieskrępowane niczym szoł. 

Koncerty są pełne emocji, dynamika między wokalistą a resztą zespołu zmienia się z piosenki na piosenkę. Tradycją stało się wspólne śpiewanie utworów „Tęskno” i „Absolutnie Nic” – publiczność śpiewa głośniej od wokalisty. Atmosfera na koncercie kreowana jest przez pełen energii performance gitarowo-perkusyjny, okraszony emocjonalnym wokalem, a vibe pozostaje nostalgiczny, letni i przepełniony tęsknotą. Wykonania na żywo mocno uwypuklają emocje zawarte w nagranych utworach, a ciekawe aranżacje ujawniają ich nowe warstwy. 

Oysterboy gra koncerty w mocnym składzie:

Artur Chołoniewski – perkusja (Terrific Sunday) „Najlepszy perkusista we wszechświecie – przekonacie się jak zobaczycie to zwierzę na żywo - ja się zakochałem!” – oysterboy

Sebastian Polus – gitara (Syndrom Paryski, Raw Plastic) – zaangażowany w wiele niezalowych projektów muzycznych, multiinstrumentalista, nietuzinkowy producent ze współczesnym podejściem i świetny kompan na scenie, która jest dla niego jak dom. Potrzebuje na niej dużo miejsca do skakania.

Antoni Zajączkowski – bas (Willa Kosmos) – koneser prawdziwej muzyki niezależnej, wybitny producent muzyczny (Niemoc, Wczasy, prawdopodobnie ¾ muzyki niezależnej w Polsce), multiinstrumentalista

Radosław Reguła – bas (Niemoc) – człowiek o potężnych zdolnościach i energii, który emocje muzyczne potrafi przełożyć o zdwukrotnionej sile na dźwięki na gitarze.

OYSTERBOY

Koncert OYSTERBOY

15-05-24, godz: 17:30

Guitar City

Oysterboy to solowy projekt muzyczny Piotra Kołodyńskiego. Oysterboy inspirowany jest muzyką indiepop/dreampop/shoegaze i lo-fi....
Artyści

Światowej klasy muzycy

Kontakt

Fundacja Fiducia

Ul. Dworkowa 2
43-300, Bielsko-Biała,
NIP: 679 319 32 89
REGON: 385 030 729
KRS: 00 0081 7648

Kontakt

Dział Sprzedaży
info@cavatinaguitarfestival.com, kasy@cavatinahall.pl
+48 790 551 588, +48 533 881 935

Cavatina Guitar Festival
15-19 Maja 2024
Bielsko-Biała, Polska

ORGANIZATOR

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

WSPÓŁORGANIZATOR

PATRON HONOROWY

WSPÓŁORGANIZATOR GUITAR CITY

PATRON MEDIALNY