NIEMOC RMX

NIEMOC RMX jest jubileuszowym projektem zespołu Niemoc, koncertowo podsumowującym dekadę ich współpracy i wachlarz stylów, które muzycy eksplorowali od garażowych początków w Zielonej Górze po dojrzałą fazę, w której tworzą obecnie. RMX to elementy całego katalogu zespołu w świeżych aranżacjach instrumentalnych, a także goście wokalni w znanych oraz zupełnie nowych kompozycjach.

Począwszy od kwietnia, zespół planuje premiery nowych singli (instrumentalnych i nie tylko) i nową odsłonę wizualną, aby przez rok celebrować wraz z fanami ten duży kamień milowy.

Niemoc to wyjątkowe trio, powstałe w 2014 roku w Zielonej Górze i obecnie działające w Poznaniu. Przez dekadę budowania swojego katalogu melodyjnych gitarowych riffów i porywających tanecznych bitów, zespół wyrobił sobie niemałą markę na polskiej scenie alternatywnej.

Rok 2024 wieńczy 10 lat działalności Niemocy w obecnym składzie, w czasie których udało im się podjąć współpracę z czołówką polskiej sceny (KAMP!, Baasch, Coals, Ofelia, Misia Furtak, Rysy, Oxford Drama, tęskno i inni), wystąpić na wiodących polskich i europejskich wydarzeniach muzycznych (SZIGET, Open'er, Męskie Granie, OFF Festival, MENT Ljubljana, Tauron Nowa Muzyka, Spring Break) i zaznaczyć swoją obecność w internetowych archiwach (sesje live nagrane dla Boiler Room, Sofar Sounds, Estrady i Studio oraz Pegaza w TVP).

Rozpoznawalni przez swoje energetyczne występy na żywo, podczas których balansują pomiędzy klubowym klimatem i rockowym temperamentem, muzycy wydali wspólnie ciąg EPek, które uzupełnili dwoma albumami długogrającymi i zestawem prestiżowych kolaboracji. Początkowo kojarzony z brzmieniem lat 80. (przyrównywani m.in do Durutti Column), zespół zmienił trajektorię na płycie "Kilka Najlepszych Dni w Życiu" z 2021 roku, którą promował serią koncertów z gościnnymi występami wokalnymi. Niemoc planuje premierę nowej odsłony koncertowej i nowej muzyki na kwiecień 2024. 

NIEMOC RMX

Koncert NIEMOC RMX

15-05-24, godz: 17:30

Guitar City

Niemoc to elektroniczno-gitarowe trio. Łączą oniryczną atmosferę z wyraźnymi wpływami muzyki tanecznej, postpunka i shoegaze....
Artyści

Światowej klasy muzycy

Kontakt

Fundacja Fiducia

Ul. Dworkowa 2
43-300, Bielsko-Biała,
NIP: 679 319 32 89
REGON: 385 030 729
KRS: 00 0081 7648

Kontakt

Dział Sprzedaży
info@cavatinaguitarfestival.com, kasy@cavatinahall.pl
+48 790 551 588, +48 533 881 935

Cavatina Guitar Festival
15-19 Maja 2024
Bielsko-Biała, Polska

ORGANIZATOR

PATRON MEDIALNY

PARTNERZY